جستجو

تبلیغاتنتایج مرحله دو

  با سلام

  خب بعد از مدت ها صبر ، بر خلاف اطلاعیه باشگاه مبنی بر زمان اعلام نتایج ، نتایج قبولی های مرحله دو ، امروز بر سایت باشگاه قرار گرفت . ضمن عرض تبریک به قبول شدگان چند نکته به نظرم می آد که تصمیم دارم اینجا بیان کنم .

  1- اون دوستانی که حس می کنن که نمره ای در حد قبولی کسب کردند و ممکنه به خاطر اشتباهات رخ داده در تصحیح برگه ها قبول نشدند ، خواهشا خودشون رو نبازند ، وقت برای گریه و زاری زیاد هست ، با تمام قوا و روحیه عالی تو اعتراضات شرکت کنید ، تمام تلاشتون رو بکنید ، خیلی خیلی مثال بوده در دوره های گذشته که افراد با اعتراض قبول شدند ، (موردی که الان تو ذهن من هست یکی از دوستانه که حتی بعد قبولی طلا شد !)

  2- با توجه به زمان شروع دوره چهل (پس از اتمام ماه رمضان) و از آنجا که انتهای دوره چهل نمی تواند از یک حدی بیشتر باشد ، بنابراین پیش بینی من این است که دوره چهل امسال فوق العاده ، دوره ی سنگین و فشرده ای باشد و حتما لازم است که از روز اول جدی گرفته شود ، و توصیه اکیدم هم این است که حتما تا زمان شروع دوره تمام مطالب را دوره کنید در حدی که روز اول دوره چهل ، مانند روز مرحله 2 آماده باشید.

  3- مکان برگزاری دوره چهل نیز تغییر کرده ، از مکان قبلی که در جردن بوده به دانشگاه تربیت معلم رجایی تغییر مکان داده است . از آنجا که مکان این دانشگاه در ناجیه لویزان قرار دارد ، به نظرم لازم است که قبل از شروع دوره فکری به حال مسیر رفت و آمدتان به صورتی که کمترین میزان هدر رفت انرژی و زمان رخ دهد بکنید.

  4- با بررسی آمار قبولی ها ، متوجه چگالی بسییار پایین قبولی دوستان شهرستانی می شویم ، (یکی از تبریز ، یکی از اصفهان و دو تا از البرز ) ، که در نوع خود جالب توجه است !

  5- دوره چهل ، دوره ی نا امید نشدن و تسلیم نشدنه . مستقل از سطح سواد و آمادگی ، یکی از مهم ترین پارامتر های دوره ی چهل ، روحیه ی جنگندگی ، تلاش تا آخرین لحظه ، تا آخرین امتحان ، آخرین قطره ی جوهر و تا انتهای توان ، بوده و هست ،، یادمان باشد "تنها راه قطعی شکست ، دست کشیدن و تسلیم شدن است "

  موفق باشید :)

   


  این مطلب تا کنون 46 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 18 تير 1394
  منبع
  برچسب ها : دوره ,قبولی ,زمان ,مکان ,آخرین ,بوده ,شروع دوره ,زمان شروع ,
  نتایج مرحله دو

تبلیغات


  تبلیغات شما در این قسمت

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 10 فروردين 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر